Smerfy 2 film

Smerfy 2 film - Kontynuacja filmu SmerfyTrwają już prace nad kontynuacją Smerfów, Sony ogłosiło, że projekt Smerfy 2 otrzymał zielone światło. Pierwsza część Smerfów weszła do kin zaledwie kilka tygodni temu, a już zdążyła osiągnąć zyski rzędu 135 milionów dolarów, co pozwoliło na zwrot kosztów produkcji wynoszących 110 milionów dolarów. A skoro nie skończono jeszcze wyświetlania filmu w kinach, a także biorąc pod uwagę zyski z powiązanych towarów i późniejsze wydania DVD, zrozumiałe jest to, że Sony pragnie wycisnąć z tego ile się da i stworzyć całą serię przygód Smerfów.

Zwiastun filmu Smerfy 2

Nie ujawniono jeszcze fabuły filmu Smerfy 2. Nie ma też wzmianki o tym, czy powrócą członkowie obsady z pierwszej części. Mamy tylko datę premiery: Smerfy 2 zadebiutują w kinach 2 sierpnia 2013 roku (Sony znowu mądrze wybrało jeden z letnich dni).

Oto zwiastun pierwszej części Smerfów:


Poszedłem do kina na Smerfy z moją małą siostrzenicą i film jej się spodobał. Jeżeli chodzi o mnie to nie podchodziłem do niego zbyt entuzjastycznie na początku, ale okazało się, że to fajny film rodzinny. Więc uważam, że kontynuacja powinna być dobrze odebrana.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji o filmie Smerfy 2 jak tylko się pojawią.
:)