Sherlock Holmes Gra Cieni zwiastun

Sherlock Holmes 2 filmRobert Downey Jr. powraca w roli najsłynniejszego detektywa świata, Sherlocka Holmesa, a Jude Law ponownie zagra jego nieodłącznego towarzysza, Dr. Watsona! Oto najnowszy zwiastun filmu Sherlock Holmes 2, znanego też pod tytułem Sherlock Holmes Gra Cieni:

Zwiastun filmu Sherlock Holmes 2


SHERLOCK HOLMES 2 GRA CIENI
Fabuła:
” Sherlock Holmes zawsze uważał się za najsprytniejszego… aż do teraz. w okolicy grasuje nowy geniusz kryminalista–Profesor Moriarty (Jarred Harris)–dorównuje Holmesowi nie tylko pod względem intelektualnym, a jego zdolność do czynienia zła, połączona z całkowitym brakiem sumienia, może dać mu przewagę nad uznanym detektywem. Gdy Koronowany Książę Austrii zostaje znaleziony martwy, wszystkie dowody znalezione przez Inspektora Lestrade wskazują na samobójstwo. Jednak Sherlock Holmes odkrywa, że książę padł ofiarą morderstwa, które jest zaledwie małym elementem większej i o wiele bardziej skomplikowanej układanki zaprojektowanej przez Profesora Moriarty’ego.”

Reżyserem filmu jest Guy Ritchie, a w obsadzie znaleźli się również Noomi Rapace, Jared Harris, Eddie Marsan, Stephen Fry i Gilles Lellouche. Datę premiery filmu Sherlock Holmes 2 Gra Cieni zaplanowano na 16 grudnia 2011 roku.

Czy pójdziesz obejrzeć Sherlocka Holmesa 2, gdy pojawi się już w kinach?
:)