Seven Psychopaths zwiastun

Seven Psychopaths filmReżyser Martin McDonagh (nakręcił Najpierw Strzelaj Potem Zwiedzaj) pracuje nad Seven Psychopaths, pełną krwi, czarną komedią z gwiazdorską obsadą, opartą o scenariusz jego autorstwa. Oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Seven Psychopaths:


SEVEN PSYCHOPATHS
Fabuła:
„Marty (Colin Farrell) to niezbyt popularny pisarz, który marzy o tym by skończyć pracę nad scenariuszem zatytułowanym Seven Psychopaths. Potrzebuje jedynie nieco skupienia i inspiracji.
Billy (Sam Rockwell) to najlepszy przyjacie Marty’ego, jest bezrobotnym aktorem i złodziejem psów na pół etatu, chce też pomóc Marty’emu za wszelką cenę.
Hans (Christopher Walken) to partner kryminalny Billy’ego. Religijny człowiek z brutalną przeszłością. Charlie (Woody Harrelson) to psychopatyczny gangster, którego ukochany piesek Shih Tzu został właśnie skradziony przez Billy’ego i Hansa. Charlie jest nieprzewidywalny i niezwykle brutalny, nie myśli dwa razy przed zabiciem człowieka, ani przed żadnym działaniem mającym związek z tą kradzieżą. Marty dostanie w końcu swoje skupienie i inspirację, będzie musiał wykorzystać je w całości aby przeżyć i móc opowiedzieć tą historię.”

Shih Tzu to nie są psy: to raczej słodkie, małe futrzane potwory!

Tak czy inaczej, w filmie występują Colin Farrell, Christopher Walken, Sam Rockwell, Woody Harrelson, Abbie Cornish, Tom Waits, Olga Kurylenko, oraz Zeljko Ivanek. Datę premiery filmu Seven Psychopaths zaplanowano na 12 października 2012 roku.
:)
1