Serena film

Jennifer Lawrence i Bradley Cooper otrzymali główne role w filmie Serena, nadchodzącym dramacie opartym na powieści o tym samym tytule autorstwa Rona Rasha. Reżyserią zajmuje się Susanne Bier z Danii. Obsadę uzupełniają Toby Jones i Rhys Ifans. Film powinien ujrzeć światło dzienne w 2013 roku.

Zwiastun filmu Serena

Oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jennifer Lawrence i Bradleya Coopera z filmu Serena:
(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.)
Fabuła:
„Film opowiada o nowożeńcach George’u (Bradley Cooper) i Serenie Pemberton (Jennifer Lawrence), którzy podróżują z Bostonu w góry w Północnej Karolinie, gdzie w 1929 rozpoczęli budowę imperium wycinania drzew. Serena udowadnia, że może równać się z każdym mężczyzną: nadzoruje prace zespołów, poluje na grzechotniki, a nawet jest w stanie ocalić życie człowieka w dziczy. Razem król i królowa rządzą swym królestwem, zabijając i niszcząc wszystkich, którzy staną na drodze ich ambicji. Leczy gdy Serena dowiaduje się, że nigdy nie będzie mogła mieć dziecka, postanawia zabić kobietę, która dała George’owi syna, zanim ten ożenił się z Sereną. A gdy zaczyna podejrzewać, że George chroni swą byłą rodzinę, napięte, pełne namiętności i pasji małżeństwo Pembertonów przechodzi zmianę, co pcha całą historię w stronę szokującego zakończenia.”

Jennifer Lawrence wygląda ślicznie! Chyba się zakochałem! Ale żarty na bok, jestem niemal pewien, że ten film będzie świetny: doborowa obsada i wciągająca historia – to musi się udać.

Tak czy inaczej, odwiedzajcie nasz serwis w poszukiwaniu nowych informacji na temat filmu Serena.
:)