Safe zapowiedź TV

Safe FilmLionsgate udostępniło poniższą zapowiedź telewizyjną filmu Safe, pełnego akcji thrillera, w którym główną rolę gra Jason Statham:

Zwiastun filmu Safe

Fabuła:
„Drugorzędny wojownik z ringów mieszanych sztuk walki imieniem Luke Wright (Jason Statham) wiedzie odrętwiały żywot pełen ciągłych bójek i kolejnych przeciwników… do dnia, w którym postanawia nie podkładać się w ustawionej walce. Rosyjska mafia postanawia zrobić z niego przykład, więc mordują całą jego rodzinę i na zawsze pustoszą jego życie; Luke musi włóczyć się po ulicach Nowego Jorku, jest sam, prześladowany przez poczucie winy i dręczony świadomością tego, że jest nieustannie obserwowany, a kazdy kto będzie miał z nim do czynienia również zginie.
Gdy spotyka na swej drodze dwunastoletnią, przerażoną dziewczynkę imieniem Mei, którą ścigają ci sami gangsterzy, którzy zabili mu żonę, Luke instynktownie wkracza do akcji… w samo serce wojny o śmiertelnie wysoką stawkę. Odkrywa, że Mei nie jest zwykłą dziewczynką, lecz osieroconym geniuszem matematycznym zmuszanym do pracy dla Triady w charakterze ‚księgowej’. Luke dowiaduje się, że dziewczynka skrywa w pamięci bezcenny kod cyfrowy, za który Triady, rosyjska mafia i skorumpowani nowojorscy policjanci gotowi są zabić.
Luke zdaje sobie sprawę, że jest jedyną osobą, której Mei może ufać; przedziera się przez brutalne podziemi aby ocalić życie niewinnej dziewczynki… a może nawet znaleźć dla siebie odkupienie.”

Zastanawia was muzyka w tym zwiastunie filmu Safe? Jest to remix piosenki „The Outsider” w wykonaniu A Perfect Circle.

Film Safe wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia 2012 roku.
:)