Rum Diary zwiastun

Rum Diary filmPoniżej możecie obejrzeć szalony i emocjonujący zwiastun filmu The Rum Diary, nadchodzącej adaptacji powieści Huntera S. Thompsona:

Zwiastun filmu Rum Diary


THE RUM DIARY
Fabuła:
„The Rum Diary opowiada niesamowitą historię dziennikarza imieniem Paul Kemp (Johnny Depp). Zmęczony nowojorskim hałasem i szaleństwem oraz nieustannym nieszczeniem ideałów Ameryki w okresie po Eisenhowerze, Kemp wyrusza do Portoryko aby pisać dla miejscowej gazety w San Juan, prowadzonej przez uciśnionego redaktora Lottermana (Richard Jenkins). Paul zaczyna prowadzić styl życia przesiąknięty rumem, jest niczym Stracone Pokolenie Hemingwaya, tyle że w latach 50-ych; wkrótce wplątuje się w związek z bardzo atrakcyjną Amerykanką, Chenault (Amber Heard) i jej narzeczonym Sandersonem (Aaron Ackhart), biznesmenem zamieszanym w podejrzane umowy związane z nieruchomościami. To w tym świecie Kemp ostatecznie odkrywa swój prawdziwy głos pisarza i swoją spójność jako mężczyzna.”

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Bruce Robinson, a w rolach głównych grają Johnny Depp, Aaron Eckhart, Amber Heard, Michael Rispoli, Richard Jenkins, Giovanni Ribisi i Marshall Bell. The Rum Diary wejdzie na ekrany kin 28 października 2011 roku.
:)