RoboCop zwiastun filmu

Poniżej znajdziecie pierwszy oficjalny zwiastun RoboCopa, nadchodzącego remake’u filmu science-fiction w reżyserii brazylijczyka José Padilha, gdzie w rolę cyborga RoboCopa wciela się Joel Kinnaman:

Film Robocop – w kinach od 7 lutego 2014 roku.


ROBOCOP
Fabuła:
„Rok 2028, międzynarodowa korporacja OmniCorp stoi w samym centrum technologii robotów. Za oceanem ich produkty są używane w armiach od lat – dla OmniCorp oznacza to miliardowe zyski. Teraz OmniCorp pragnie zaimplementować swoje rozwiązania w Stanach i mają ku temu doskonałą okazję. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry glina walczący z przestępczością i korupcją w Detroit – zostaje krytycznie ranny na służbie, OmniCorp chce zrobić z niego pół-cybernetycznego policjanta. OmniCorp chciałoby umieścić podobne wersje RoboCopa w każdym mieście, co zwielokrotniłoby ich zyski, jednak nie przewidzieli jednego: w tej maszynie stojącej na straży prawa nadal siedzi człowiek.”

Co sądzicie o RoboCopie w wersji od José Padilha? Podoba wam się ta nowa wersja? Nie możecie się już doczekać? A także: czy RoboCop wygląda lepiej w błękicie czy w czerni? Wypowiedzcie się!

Datę premiery filmu Robocop wyznaczono na 7 lutego 2014 roku.
:)