RED 2 zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun filmu RED 2, nadchodzącej komedii pełnej akcji, w której grają Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Anthony Hopkins, Helen Mirren, Catherine Zeta-Jones, Byung Hun Lee, Brian Cox i Neal McDonough:

Film RED 2


RED 2
Fabuła:
„RED 2 to dynamiczna komedia, kontynuacja światowego hitu, w którym emerytowany agent CIA Frank Moses ponownie zbiera elitarną grupę chcąc wyśledzić zaginione, przenośne urządzenie nuklearne. Jeżeli ma się to udać, muszą pokonać armię nieustępliwych zabójców, bezwzględnych terrorystów i rządnych władzy polityków, a wszyscy oni chcą zdobyć broń najnowszej generacji. Frank wraz z ekipą udadzą się do Paryża, Londynu i Moskwy. Nie mają przewagi uzbrojenia ani liczebności, mogą liczyć jedynie na swój spryt umiejętności i siebie nawzajem jeżeli chcą ocalić świat i pozostać przy tym żywi.”

Sądząc po zwiastunie kontynuacja filmu RED nie będzie tak śmieszna jak pierwsza część. Niemniej jednak w rolach głównych występują Bruce Willis i John Malkovich, więc chyba warto dać filmowi szansę…

Film reżyseruje Dean Parisot. Data premiery: 2 sierpień 2013.
:)