Paranormal Activity 4 film

Paranormal Activity 4 filmCzy powstanie film Paranormal Activity 4? No cóż, film Paranormal Activity 3 zarobił 54 miliony dolarów w pierwszy weekend wyświetlania w USA, więc jego budżet produkcji w wysokości 5 milionów dolarów zwrócił się z nawiązką. Nie ma wątpliwości, że studio Paramount Pictures będzie chciało za wszelką cenę kontynuować serię. Możemy więc szykować się na Paranormal Activity 4!

Zwiastun filmu Paranormal Activity 4

Myślę, że to dobra wiadomość, ponieważ taka historia to z pewnością gwarancja kolejnych filmów. Trzecia część, będąca prequelem, przedstawiła początki klątwy, to było świetne. Ale teraz chcielibyśmy dowiedzieć się co się stanie z biedną Katie i młodym chłopcem po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w Paranormal Activity 2.

Miejmy nadzieję, że wymyślą jakiś przekonujący i przerażający scenariusz dla tej nowej części. A może macie jakieś pomysły odnośnie fabuły w Paranormal Activity 4? Podzielcie się nimi, jeżeli będziecie mieć szczęście, to może Paramount wpadnie tu i wykorzysta któryś z nich.

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a podamy więcej szczegółów dotyczących filmu Paranormal Activity 4!
:)