Paranoia film

Paranoia filmReżyser Robert Luketic (nakręcił filmy „Pan i Pani Killer” oraz „Brzydka Prawda”) rozpoczyna pracę nad Paranoia, nowym thrillerem opartym na powieści o tym samym tytule, którą napisał Joseph Finder. To opowieść o młodym pracowniku zmuszanym przez szefa do szpiegowania innej firmy. Scenariusz napisał Jason Dean Hall (Amerykańskie Ciacho) korzystając ze szkiców Barry’ego Levy (8 Części Prawdy). Datę premiery filmu Paranoia wyznaczono na 27 września 2013 roku.

Zwiastun filmu Paranoia

Fabuła:
Adam Cassidy (Liam Hemsworth) to ambitny pracownik szeregowy w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej Wyatt Telecom. Pewnego dnia zostaje niesprawiedliwie zwolniony i postanawia wykorzystać firmowe funduszy do urządzenia przyjęcia pożegnalnego, lecz zostaje na tym przyłapany przez dyrektora Nicolasa Wyatta (Gary Oldman). Wyatt daje Adamowi wybór: idzie do więzienia za oszustwo, lub zostaje szpiegiem w siedzibie głównego konkurenta, firmy Trion Systems, zarządzanej przez starszego dyrektora Jacka Goddarda (Harrison Ford). Adam zostaje szantażem zmuszony do zajęcia się szpiegostwem przemysłowym i trafia do świata, w którym nic nie jest tym na co wygląda, gdzie nie można ufać nikomu i dowiaduje się do czego zdolni są dyrektorzy chcący utrzymać tajemnice firmy.”

Thriller w realiach szpiegostwa przemysłowego? Brzmi ciekawie! Z łatwością wyobrażam sobie Liama Hemswortha w roli przymusowego szpiega. Z pewnością obejrzę film Paranoia.

Odwiedzajcie nas regularnie, będziemy udostępniać kolejne szczegóły dotyczące filmu Paranoia!
:)