Pamięć Absolutna streszczenie

Pamięć Absolutna filmUjawniono pierwsze oficjalne streszczenie fabuły filmu Pamięć Absolutna, nadchodzącego remake’u filmu science fiction, w którym zagra Colin Farrell:

Fabuła filmu Pamięć Absolutna:
„Pamięć Absolutna to thriller pełen akcji opowiadający o rzeczywistości i pamięci, inspiracją była krótka opowieść zatytułowana 'We Can Remember It For You Wholesale' autorstwa Philipa K. Dicka. Witajcie w Rekall, firmie która może sprawić, że wasze sny staną się prawdziwymi wspomnieniami. Dla pracownika fabryki imieniem Douglas Quaid (Colin Farrell), mimo tego że ma piękną żonę (Kate Beckinsale) którą kocha, taka podróż wgłąb umysłu brzmi jak idealne wakacje od frustrującego zycia – prawdziwe wspomnienia życia jako super-szpieg mogą być tym, czego potrzebuje. Lecz gdy procedura przybiera zły obrót, Quaid staje się zwierzyną. Ucieka od policji – kontrolowanej przez Kanclerza Cohaagena (Bryan Cranston), lidera wolnego świata – Quaid sprzymierza się z buntowniczą bojowniczką (Jessica Biel) aby odnaleźć podziemny ruch oporu (Bill Nighy) i powstrzymać Cohaagena. Granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością powoli się zaciera, a los jego świata wisi na włosku, podczas gdy sam Quaid odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, prawdziwą miłość i swe prawdziwe przeznaczenie.”

Słyszałem, że Mars, gdzie osadzona była akcja oryginalnej wersji z Arnoldem Schwarzeneggerem, nie pojawi się w tym filmie. A czy zobaczymy ponownie kobietę z 3 piersiami?
:)