Pacific Rim zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun Pacific Rim, noweg filmu science-fiction w reżyserii Guillermo del Toro, gdzie główne role grają Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Idris Elba, Ron Perlman i Charlie Day, materiał znajdziecie poniżej:

Film Pacific Rim


PACIFIC RIM

Film w reżyserii Guillermo Del Toro.

Stworzyliśmy potwory do walki z potworami!

Fabuła:
„Zastępy potwornych stworzeń znanych jako Kaiju wyłaniają się z morza i rozpoczyna się wojna pochłaniająca miliony istnień ludzkich i ogromne ilości zasobów. Do walki z zagrożeniem przeznaczono specjalny rodzaj broni: gigantyczne roboty zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwójkę pilotów, których umysły są połączone ze sobą mostem nerwowym. Jednak nawet Jaegery nie są sobie w stanie poradzić z nieustępliwymi Kaiju. Widmo porażki jest coraz wyraźniejsze i siły ludzkości muszą zwrócić się o pomoc do dwójki bohaterów — byłego pilota (Charlie Hunnam) i niedoświadczonej uczennicy (Rinko Kikuchi) — razem poprowadzą legendarnego i zapomnianego już Jaegera z przeszłości. Razem staną się ostatnią nadzieją ludzkości na zażegnanie nadchodzącej apokalipsy.”

Zawsze sądziliśmy, że kosmici przybędą od strony gwiazd, a ci przedostali się do nas przez międzywymiarowy portal w Oceanie Spokojnym! Nie ważne, ludzkość i tak skopie im te obce tyłki!

Mam tylko jedno pytanie: dlaczego nie zbombardowano tego międzywymiarowego portalu? Te wielkie roboty wyglądają świetnie, ale wątpię czy są lepsze niż stara dobra bomba atomowa.

Datę premiery filmu Pacific Rim wyznaczono na 12 lipca 2013 roku.
:)