Pacific Rim opis fabuły

Pacific Rim filmUjawniono opis fabuły Pacific Rim, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Guillermo del Toro, opartego na scenariuszu autorstwa Travisa Beachama:

Zwiastun filmu Pacific Rim

Fabuła:
„Legiony ogromnych stworów znane jako Kaiju, zaczynają wydostawać się z morza i wybucha wojna, która pochłonie miliony istnień ludzkich i zniszczy wieloletnie zapasy zasobów. Do walki z Kaiju opracowano specjalną broń: wielkie roboty zwane Jaeger, które są sterowane przez dwóch pilotów jednocześnie za pomocą umysłów sprzężonych ze sobą. Jednak nawet Jaegery są niemal bezbronne w obliczu wściekłych Kaiju. Siły broniące ludzkość są na skraju porażki i nie mają innego wyjścia poza zwróceniem się o pomoc dwójki nietypowych bohaterów – byłego pilota (Charlie Hunnam) i nieprzetestowanego żółtodzioba (Rinko Kikuchi)-którzy łączą siły, aby pilototwać legendarnego, zapomnianego Jaegera z przeszłości. Ta dwójka jest ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu nieuchronnej apokalipsy.”

Główne role w filmie grają Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, i Ron Perlman. W obsadzie znaleźli się ponadto: Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins, Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Diego Klattenhoff, oraz Brad William Henke. Pacific Rim powinien zadebiutować w kinach latem 2013 roku.
:)