Oz The Great and Powerful zwiastun

Oz The Great and Powerful filmW sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun Oz The Great and Powerful, nadchodzącego filmu fantasy w reżyserii Sama Raimi, gdzie w głównej roli zobaczymy Jamesa Franco, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu Oz The Great and Powerful

Fabuła:
„Gdy Oscar Diggs (James Franco), drobny magik cyrkowy o wątpliwym kodeksie etycznym, zostaje wciągnięty z zakurzonego Kansas do kolorowej krainy Oz sądzi, że wygrał los na loterii i teraz wszystko należy już do niego – do czasu gdy spotyka trzy wiedźmy Theodorę (Mila Kunis), Evanorę (Rachel Weisz), i Glindę (Michelle Williams), które nie są przekonane co do tego, że jest tak wspaniałym czarodziejem jak wszyscy tego oczekują. Oscar trafia w sam środek problemów trapiących Krainę Oz i jej mieszkańców, musi ustalić kto jest zły, a kto dobry, zanim będzie za późno. Stosując nieco iluzji, pomysłowości, a nawet odrobiny magii Oscar staje się nie tylko wielkim i potężnym Czarnoksiężnikiem z Oz, lecz także lepszym człowiekiem.”

Podsumowując, film będzie prequelem do Czarnoksiężnika z Krainy Oz, który opowie historię przybycia czarodzieja do Oz i to, jak stał się tam władcą. W kinach pojawi się 8 marca 2013 roku.
:)