Out of the Furnace zwiastun filmu

Oto najnowszy zwiastun filmu Out of the Furnace, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Scotta Coopera, gdzie w rolach głównych występują Christian Bale, Casey Affleck i Woody Harrelson:

Fabuła:
„Scott Cooper, uznany pisarz i reżyser filmu Szalone Serce, daje nam porywający dramat o rodzinie, przeznaczeniu, okolicznościach i sprawiedliwości. Russell Baze (Christian Bale) wiedzie ciężki żywot: za dnia pracuje na stanowisku bez perspektyw w miejscowej odlewni, a nocami opiekuje się nieuleczalnie chorym ojcem. Gdy brat Russela, Rodney (Casey Affleck) wraca do domu z misji w Iraku, zostaje zwabiony w pułapkę jednego z najbardziej bezwzględnych kręgów przestępczych na północnym wschodzie i w tajemniczy sposób znika. Policji nie udaje się go odnaleźć, więc Russell, nie mając nic do stracenia, bierze sprawy we własne ręce, ryzykując życiem by wywalczyć sprawiedliwość bratu.”

Mój Boże, ten zwiastun był pełen napięcia!

Jest również nowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OUT OF THE FURNACE

Czasami to bitwa wybiera Ciebie.

Jeżeli zastanawia was ta cudowna, delikatna piosenka ze zwiastunu, to jest to cover piosenki „Heart of Gold” Neila Younga. Nie mam jednak pojęcia kto śpiewa ją w tej wersji… Może wy wiecie?

Film pojawi się w kinach 6 grudnia 2013 roku.
:)