Oszukać Przeznaczenie 6 film

Oszukać Przeznaczenie 6 filmMyśleliśmy, że Oszukać Przeznaczenie 4 będzie ostatnim filmem z serii, tak przynajmniej twierdziło studio… Ale nagle pojawia się Oszukać Przeznaczenie 5, który pojawi się w kinach w sierpniu 2011 roku. Postacie w Oszukać Przeznaczenie być może umierają szybko, ale z pewnością nie można tego samego powiedzieć o całej serii. Chodzą słuchy o jeszcze jednej kontynuacji Oszukać Przeznaczenie; tak, przygotujcie się na Oszukać Przeznaczenie 6! Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale aktor Tony Todd, grający postać pojawiającą się cały czas w serii, ujawnił serwisowi Dread Central, że możemy spodziewać się jeszcze co najmniej dwóch odsłon, które zostaną nakręcone jedna po drugiej:

Zwiastun filmu Oszukać Przeznaczenie 6

„Rozbudowali moją rolę, a producent powiedział mi, gdy wyjeżdżaliśmy z Vancouver, że jeżeli zadebiutuje na pierwszym miejscu , to dwie kolejne części zamierzają kręcić jednocześnie.”

Aktor Tony Todd

Miejmy nadzieję, że Oszukać Przeznaczenie 5 dobrze spisze się w kinach, tak żeby mogli nakręcić szóstą część! Tak przy okazji, czy macie jakieś sugestie odnośnie fabuły w Oszukać Przeznaczenie 6? Jakieś pokręcone pułapki, którymi chcielibyście podzielić się ze scenarzystami, którzy mogliby odwiedzić tę stroną? Pozostawcie komentarze poniżej.

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a ujawnimy więcej szczegółów dotyczących filmu Oszukać Przeznaczenie 6!
:)