Only God Forgives zwiastun

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Only God Forgives, to nowy dramat w reżyserii Nicolasa Winding Refna (nakręcił film Drive), z Ryanem Goslingiem w roli głównej; akcja dzieje się w Bngkoku w Tajlandii:

Film Only God Forgives


ONLY GOD FORGIVES
Fabuła:
„Julian (Ryan Gosling) żyje na wygnaniu w Bangkoku, gdzie prowadzi klub bokserski będący przykrywką dla przemytniczej działalności jego rodziny. Gdy ginie brat Juliana, Billy, do miasta przybywa ich matka Jenna (Kristen Scott Thomas). Pragnie zemsty i zmusza Juliana, aby ten odnalazł zabójcę. Jego wtyki w przestępczym świecie prowadzą go prosto do Anioła Zemsty, emerytowanego policjanta, który wie wszystko i pełni rolę zarówno sędziego jak i kata. Jenna pragnie, aby Julian zabił Anioła, jednak będzie go to drogo kosztowało.”

Czy Ryan Gosling odnajdzie Boga, czy też diabła?

Oto materiał video, w którym reżyser Nicolas Winding Refn opowiada o filmie i o lokalizacjach, w których kręcono zdjęcia:


Only God Forgives – Za kulisami

Oprócz Ryana Goslinga w obsadzie znaleźli się Kristin Scott Thomas, Tom Burke, Yayaying, Sahajak Boonthanakit, Vithaya Pansringarm, oraz Gordon Brown. Film wejdzie do kin jeszcze w 2013 roku.
:)