Only God Forgives film

Only God Forgives filmOnly God Forgives to nadchodzacy thriller dramatyczny, którego scenariuszem i reżyserią zajmuje się Nicolas Winding Refn. Film jest poniekąd współczesnym westernem osadzonym w Bangkoku, przedstawia sierżanta policji tajlandzkiej i gangstera, którzy swoje porachunki załatwiają w ringu przy pomocy boksu tajskiego. W obsadzie znaleźli się Luke Evans, Kristin Scott-Thomas, Vithaya Pansringarm i Yayaying. Film powinien wejść do kin w 2012 roku.

Zwiastun filmu Only God Forgives

Fabuła:
„Julian ucieka przed brytyjską policją. Prowadzi klub boksu tajskiego będący przykrywką dla przemytu narkotyków. Julian cieszy się szacunkiem kryminalnego podziemia, ale głęboko w serciu czuje, że w jego zyciu czegoś brakuje. Spotyka emerytowanego gliniarza, Anioła Zemsty, i okazuje się, że musi stawić czoła jego matce.”

Chyba możemy spodziewać się kilku dobrych scen z Muay Thai! Ale czy Luke Evans ma jakiekolwiek pojęcie o tajskim boksie? A może zatrudnią kaskadera? Czy sądzicie, że film przedstawi bardziej realistyczny obraz Bangkoku niż ten, który widzieliśmy w Kac Vegas 2?

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących filmu Only God Forgives!
:)