OldBoy zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun filmu OldBoy, nadchodzącego dramatu w reżyserii Spike’a Lee, opartego na japońskiej mandze o tym samym tytule (podziękowania dla znajomej fanki Nami za te informacje!):


OLDBOY
Fabuła:
„Film jest prowokującym, brutalnym thrillerem, opowiadającym o producencie z agencji reklamowej (Josh Brolin), który zostaje porwany i przetrzymywany przez kolejne 20 lat w zamknięciu. Gdy pewnego dnia zostaje niespodziewanie wypuszczony, podejmuje misję odkrycia kto zorganizował tą dziwaczną karę, jednak okazuje się, że nadal tkwi w pajęczynie spisku i męki.”

OldBoy w reżyserii Spike’a Lee to nie pierwsza filmowa adaptacja tej japońskiej mangi. Pierwszą, powstałą w 2003 roku, wyreżyserował południowokoreańczyk Chan-wook Park.

Jak sądzisz, czy wersja Spike’a Lee będzie lepsza od filmu Chana-wook Parka? A może zobaczymy zaledwie kopię, w której grają zachodni aktorzy?

W filmie występują Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, i Samuel L. Jackson. W kinach pojawi się 25 października 2013 roku.
:)