Oblivion zwiastun

Pierwszy oficjalny zwiastun Oblivion, nowego filmu science-fiction w reżyserii Josepha Kosinskiego, gdzie główną rolę gra Tom Cruise, możecie obejrzeć go poniżej:

Film Oblivion – w kinach od 19 kwietnia 2013 roku


OBLIVION
Fabuła:
„Ziemia przyszłości zmieniła się nie do poznania, a pewien człowiek stawia czoło przeszłości, co poprowadzi go w kierunku odkupienia i odkrycia, stoczy też walkę o ocalenie ludzkości.
Jack Harper (Tom Cruise) to jeden z ostatnich mechaników stacjonujący na Ziemi. Prawie ukończył misję, która polega na odzyskiwaniu surowców po dziesięcioleciach wojny z przerażającym gatunkiem znanym jako Scavs. Żyje patrolując obszar nieba, lecz zostaje sprowadzony na Ziemię gdy spotyka piękną nieznajomą z rozbitego statku. Jej przybycie rozpoczyna serię zdarzeń, które zmuszą Jacka do zakwestionowania wszystkiego co do tej pory wiedział, oraz umieści los ludzkości w jego rękach.”

Nadal jestem zachwycony maszyną latającą Toma Cruise’a, gdzie mogę sobie taką kupić?

Oblivion w reżyserii Josepha Kosinski’ego wygląda na świetne dzieło science-fiction! Nie mogę się już do czekać. A wy? Co sądzicie o zwiastunie filmu Oblivion? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami!
:)