Now You See Me film

Now You See Me filmStudio Summit Entertainment dało zielone światło dla filmu Now You See Me, nadchodzącego thrillera kryminalnego opartego o scenariusz autorstwa Boaza Yakina i Edwarda Ricourta. Reżyserią zajmie się francuski filmowiec Louis Leterrier. Nie ogłoszono jeszcze obsady ale plotka głosi, że Jesse Eisenberg i Jake Gyllenhaal dostali propozycję zagrania ról. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, IMDb umieścił ten projekt na liście premier na rok 2014.

Zwiastun Now You See Me

Fabuła:
„Projekt można opisać jako thriller przedstawiający zespół FBI uwikłany w zabawę w kotka i myszkę z super-zespołem największych iluzjonistów świata, którzy dokonują serii śmiałych napadób na bank w ramach swoich przedstawień, obsypują publiczność zdobytymi pieniędzmi i pozostają o krok przed ścigającym ich prawem.”

Film o napadach z magikami? Czy to takie przestępcze wesołe miasteczko? Pomysł może brzmi na nieco naciągany, ale jestem ciekaw jakim filmem okaże się Now You See Me. A zatem powinniśmy poczekać na ogłoszenie pełnej obsady i będziemy mogli lepiej ocenić czego można się spodziewać.

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji o filmie Now You See Me jak tylko się pojawią.
:)