Niezniszczalni 3 zarys fabuły i szpiegowskie zdjęcia

The Expendables 3 MovieSylvester Stallone wraz z załogą kręcą teraz Niezniszczalni 3 w Bułgarii. Lionsgate ujawniło oficjalną fabułę filmu:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

Fabuła:
„W filmie NIEZNISZCZALNI 3 Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) i reszta drużyny zmierzy się z Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), który wiele lat wcześniej stworzył Niezniszczalnych razem z Barneyem. Stonebanks stał się od tego czasu bezwzględnym handlarzem broni i Barney był zmuszony go zabić… przynajmniej tak mu się wydawało. Stonebanks uniknął śmierci i teraz postanowił zniszczyć Niezniszczalnych – jednak Barney ma nieco inne plany. Postanawia, że do walki ze starą gwardią wykorzysta nową gwardię i daje początek nowej erze Niezniszczalnych, rekrutując żołnierzy młodszych, szybszych i bardziej uzdolnionych w dziedzinie technologii. Ich najnowsza misja będzie starciem oldskulowego stylu z technologicznym profesjonalizmem, a całość przerodzi się w najbardziej osobistą bitwę dla wszystkich Niezniszczalnych.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews i Arnold Schwarzenegger ponownie wcielą się w swoje role. W obsadzie znaleźli się Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Kellan Lutz, wojowniczka MMA Ronda Rousey, mistrz boksu w wadze lekkiej Victor Ortiz i Glen Powell.

Kilka szpiegowskich zdjęć z planu filmowego:


Mel Gibson jest w świetnej formie! Komu kibicujesz: Melowi Gibsonowi czy Sylvestrowi Stallone?

Data premiery: 15 sierpień 2014.
:)