Niezniszczalni 3 film – Nicolas Cage dołączy do Sylvestra Stallone’a w jego filmie akcji!

Niezniszczalni 3 filmSylvester Stallone zdradził na swoim profilu facebook, że aktor Nicolas Cage zagra rolę w filmie Niezniszczalni 3:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

NIEZNISZCZALNI 3:
Przygotowujemy film z tą samą pasją i poświęceniem co dwa poprzedniem. Potwierdzamy, że zagra u nas Nicolas Cage, świetny aktor tworzący trzon grupy intelektualistów. Mamy również nadzieję na współpracę z Harrisonem Fordem, Wesleyem Snipesem i Mickey Rourke’iem. To wielka misja dla producenta. Będziemy trzymali się znanego schematu narracyjnego, tej samej wartkości akcji i napięcia, które są tak charakterystyczne dla tej serii. Czy będzie to już ostatnia część? Nie mogę tego zagwarantować. Pierwotnie mieliśmy nakręcić dwie, ale radość widzów zachęciła nas do stworzenia trzeciej. Wydaje mi się, że tak długo jak będzie nas bawić dostarczanie fanom rozrywki, tak długo będziemy kręcić Niezniszczalnych. Na chwilę obecną nie jesteśmy tak słabi jak się wydaje i jak sądzą niektórzy krytycy.

Sly Stallone

Czy Nicolas Cage powinien zagrać dobrą czy złą postać w zespole Niezniszczalnych? Co sądzicie? Podzielcie się przemyśleniami!
:)