Niezniszczalni 2 zwiastun

Niezniszczalni 2 filmDo sieci przeniknął pierwszy oficjalny zwiastun filmu Niezniszczalni 2, czyli kontynuacji pierwszej części o tym samym tytule, w reżyserii Sylvestra Stallone, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 2

Fabuła:
„Niezniszczalni powracają, a tym razem mają osobiste porachunku… Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Lee Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) i Hale Caesar (Terry Crews) — w raz z nowymi nabytkami, czyli Billym the Kidem (Liam Hemsworth) i Maggie (Yu Nan) — łączą ponownie siły gdy Mr. Church (Bruce Willis) zatrudnia Niezniszczalnych do pozornie prostego zadania. Barney i jego banda old-schoolowych najemników spodziewają się zatem wyjątkowo łatwego zarobku. Lecz gdy sprawy przybierają zły obrót, a jedno z nich zostaje brutalnie zamordowane, Niezniszczalni muszą się zemścić, będąc na terytorium wroga i mierząc się z przeciwnościami losu. Drużyna pragnie odpłacić się wrogowi i zaczynają siać spustoszenie w szeregach nieprzyjaciela, rozpętują piekło i w ostatniej chwili eliminują nagłe zagrożenie — sześć funtów śmiercionośnego plutonu; to wystarczająca ilość aby zaburzyć równowagę na świecie. Lecz nie ma to żadnego znaczenia w porównaniu z tym, jaką sprawiedliwość wymierzają temu, który w tak bestialski sposób pozbawił życia ich brata. Dokonują tego w Niezniszczalny sposób….”

Wow, cóż za imponująca obsada! Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Niezniszczalnych 2!

Reżyserem filmu jest Simon West a w obsadzie znaleźli się Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Terry Crews, Randy Couture, Liam Hemsworth, Jean Claude Van Damme, Bruce Willis i Arnold Schwarzenegger. Data premiery filmu Niezniszczalni 2 została zaplanowana na 17 sierpnia 2012 roku.
:)