Nieśmiertelny Film

Highlander MovieCzy pamiętacie Nieśmiertelnego, film z 1986 roku w reżyserii Rusella Mulcahy’ego, z Christopherem Lambertem and Seanem Connery w rolach głownych? Opowiadał o grupie nieśmiertelnych obcinających sobie głowy, aż zostanie tylko jeden? A więc Summit Entertainment planuje stworzyć nową wersję tego filmu.

Zwiastun filmu Nieśmiertelny

Scenarzystka Melissa Rosenberg (pracowała nad serią filmów Zmierzch) została zatrudniona do stworzenia scenariuszu dla nowego Nieśmiertelnego. Studio Summit ogłosiło, że reżyser Justin Lin (odpowiedzialny za filmy z serii Szybcy i Wściekli) pokieruje projektem, a Neal H. Moritz zajmie się produkcją.

Fabuła:
„W Nieśmiertelnym, po stuleciach pojedynków na śmierć i życie z innymi mu podobnymi, Connor MacLeod, nieśmiertelny szkocki fechtmistrz musi stawić czoło ostatniemu ze swego rodzaju, morderczo brutalnemu barbarzyńcy, który pożąda osławionej Nagrody.”

Kilka słów ze strony Summit Entertainment i Petera Davisa, wieloletniego producenta Nieśmiertelnego:

„Mamy zaszczyt i niesamowitą okazję odtworzyć jedną z najwspanialszych serii filmowych. Neal i Justin dowiedli nieraz, że są w stanie stworzyć ekscytujący i wspaniały hit kinowy.”

Patrick Wachsberger,
członek rady Summit Entertainment

„Justin i Neal tworzą ekscytujący zespół odpowiedzialny za reżyserię/produkcję i jestem pewien, że stworzą naprawdę dynamiczny film z okazaniem należytego szacunku dla legendy Nieśmiertelnego.”

Peter Davis,
Davis-Panzer Productions


Oto zwiastun pierwszego filmu Nieśmiertelny:


NIEŚMIERTELNY

Byłem prawdziwym fanem pierwszego filmu o Nieśmiertelnym kiedy się ukazał. Ale w zeszłym roku obejrzałem go jeszcze raz i po tym długim czasie nie jest już moim zdaniem tak dobry: historia nadal może wciągać, ale fabuła i sposób, w jaki go nakręcono wydają się płytkie. A zatem zgadzam się, że nowa wersja będzie mile widziana, dzięki temu całość otrzyma powiew świeżości.

Nie wiem jednak co myśleć o zaangażowaniu Melissy Rosenberg: czy mają zamiar zmienić Nieśmiertelnego w cukierkową serię dla nastolatków i młodych dorosłych? Miejmy nadzieję, że nie…

W każdym bądź razie, bądźcie z nami na bieżąco, a zyskacie więcej informacji o nowym filmie Nieśmiertelny!
:)