Niesamowity Spider-Man 2 zdjęcia i video z ukrytej kamery

Spójrzcie na zdjęcia z planu filmowego Niesamowitego Spider Mana 2, nadchodzącej kontynuacji hitu w reżyserii Marca Webba opartej na scenariuszu, który stworzyli wspólnie Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner and James Vanderbilt:

Zwiastun filmu Niesamowity Spider-Man 2 – data premiery 25 kwiecień 2014

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Na powyższych zdjęciach mogliście rozpoznać aktora Andrew Garfielda w roli Petera Parkera czyli Spider-Mana, a także aktorkę Sally Field grającą Ciocię May. Kim jest ta rudowłosa dziewczyna? To Shailene Woodley, nowa Mary Jane!

A teraz materiał video z planu zdjęciowego:


Na planie filmu Niesamowity Spider-man 2 z Andrew Garfieldem i Shailene Woodley w Brooklynie, Nowym Jorku.
Peter Park ma zepsuty samochód, a Mary Jane siedzi na motocyklu.
Fabuła:
„Życie Petera Parkera (Andrew Garfield) upływa szybko – łapie przestępców jako Spider-Man i spędza czas z ukochaną Gwen (Emma Stone), a koniec szkoły zbliża się wielkimi krokami. Peter nie zapomniał o obietnicy danej ojcu Gwen, kiedy przyrzekł chronić ją trzymając się od niej z daleka – jednak jest to obietnica, której nie jest w stanie dotrzymać. Wszystko ulegnie zmiany gdy pojawi się nowy czarny charakter zwany Electro (Jamie Foxx), powróci stary przyjaciel Harry Osborn (Dane DeHaan), a Peter odkryje nowe fakty ze swojej przeszłości.”

Czy Peter Parker porzuci Gwen dla Mary Jane? Peter, ależ z Ciebie kobieciarz! Pewnie nie chcesz skończyć jak pajęczy samiec, który jest zjadany żywcem przez samicę po kopulacji.
:)