Need for Speed film

Need For Speed filmDreamworks współpracuje z Electronic Arts chcąc stworzyć film akcji oparty na Need for Speed (NFS), popularnej serii komputerowych gier wyścigowych. Dla tych co nie wiedzą, Need for Speed to najbardziej znana seria gier wyścigowych na świecie i jedna z najbardziej popularnych serii gier w historii. Reżyser Scott Waugh (poprzednio stał za kamerą w filmie Act of Valor) dowodzi całym projektem. George i John Gatins (stworzyli scenariusz filmu Giganci Ze Stali) napiszą scenariusz. Kinowa premiera planowana jest na rok 2014.

Zwiastun filmu Need for Speed

„Jestem podekscytowany powrotem do pracy z Johnem i Georgem Gatinsami, oraz z partnerami z EA; wspólnie stworzymy świetny scenariusz oparty na niesamowitej grze komputerowej, która jest niczym stworzona do adaptacji filmowycj. DreamWorks uważa to za jeden ze swoich największych priorytetów.”

Steven Spielberg, członek rady zarządczej DreamWorks

„To fantastyczne móc pracować z zespołem, który nie tylko kocha samochody, ale również jest pełen pasji przy tworzeniu hitowych filmów akcji. Ta współpraca będzie w genialny sposób wspomagana przez Dreamworks – stworzy idealny dom dla serii Need For Speeds.”

Patrick Soderlund, Electronic Arts

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej fabuły filmu Need for Speed, więc możecie swobodnie sugerować jakie elementy z serii gier powinny zdecydowanie zostać uwzględnione w filmie! Jakie samochody chcielibyście zobaczyć? Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro, Lamborghini Murcielago, Mercedes-Benz SLR McLaren, Nissan Skyline, Mitsubishi Lancer Evolution?

Odwiedzajcie nas, a uzyskacie więcej informacji o filmie Need For Speed.
:)