Mroczne Cienie zwiastun

Mroczne Cienie filmW sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Mroczne Cienie, nadchodzącej adaptacji kultowego serialu TV o tym samym tytule, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu Mroczne Cienie


MROCZNE CIENIE
Fabuła:
Fabuła:
„Rok 1752, rodzina Collinsów wyrusza z Liverpoolu w Anglii do Ameryki Północnej. Syn Barnabas (Johnny Depp) wyrasta na bogatego playboya w Collinsport, Maine i jest panem Rezydencji Collinwood. Łamie serce wiedźmy imieniem Angelique Bouchard (Eva Green), która zamienia go w wampira i pogrzebuje żywcem. W roku 1972 Barnabas zostaje oswobodzony i powraca do swej posiadłości, która zdążyła przez ten czas obrócić się w ruinę. Zamieszkują ją niewydarzeni potomkowie i inne osoby, a każda z nich ma swoje tajemnice.”

Mamy też nowy plakat:

(Kliknij na plakat, aby powiększyć.)

MROCZNE CIENIE

Każda rodzina ma swoje demony.

Będziecie oczarowani życiem wampira Barnabasa Collinsa i jego spotkaniami z przeróżnymi potworami, czarownicami, wilkołakami i duchami: to świetna opowieść w stylu gotyckiego horroru Reżyserem filmu jest Tim Burton, a w głównych rolach występują Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter, Jackie Earle Haley, Jonny Lee Miller, Eva Green, Chloe Moretz, Bella Heathcote, Thomas McDonell i Gulliver McGrath. Na ekrany kin wejdzie 11 maja 2012 roku.
:)