Monster High film

Monster High filmMonster High to nowa linia lalek z firmy Mattel. Wypuszczono je na rynek w lipcu 2010 roku. Postacie są inspirowane filmami o potworach i horrorami, co wyróżnia je na tle innych lalek. Wyglądają tak, jakby były spokrewnione, lub jakby były dziećmi słynnych potworów takich jak Drakula, potwór Frankensteina, Mumia, Meduza, Stwór z Czarnej Laguny, zombie i wilkołak. Studio Universal planuje obecnie filmowy musical oparty na produkcie firmy Mattel. Scenarzyści Alfred Gough i Miles Millar zostali zatrudnieni do napisania scenariusza do filmu, a Marc Shaiman i Scott Wittman są na etapie negocjacji w sprawie napisania i skomponowania muzyki. Film najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę w 2012 roku.

Zwiastun filmu Monster High

Oto animacja będąca częścią całej serii stworzonej przez Mattel w celach promocyjnych dla linii Monster High:

Plot:
„Monster High to opowieść o nastoletnich potomkach najsłynniejszych potworów świata, którzy stawiają czoła zawiłościom i próbom, jakie czekają na nich w liceum.”

Monster High ma z pewnością spory potencjał, ale jeżeli ma to być kręcone z wykorzystaniem aktorów, to niech lepiej znajdą odpowiednią obsadę i nie oszczędzają na kostiumach ani na technice CGI! Tania adaptacja po prostu nie przejdzie…

Tak czy inaczej, podamy więcej informacji na temat filmu Monster High jak tylko się pojawią.
:)