Mission Impossible 5 w reżyserii Christophera McQuarrie

Aktor Tom Cruise na swoim profilu Twitter potwierdził, że reżyser Christopher McQuarrie, został zatrudniony do nakręcenia filmu Mission Impossible 5. McQuarrie będzie reżyserował na podstawie scenariusza autorstwa Drew Pearce’a, a Tom Cruise ponownie wcieli się w legendarnego Ethana Hunta.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

To nie pierwszy raz gdy Christopher McQuarrie i Tom Cruise współpracują: McQuarrie nakręcił film Jack Reacher: Jednym Strzałem i napisał scenariusz do filmów Edge of Tomorrow i Walkiria – we wszystkich trzech występował Tom Cruise.

Kilka słów od Toma Cruise’a na temat reżysera:

„Jestem podekscytowany tym, że ponownie będę pracował z Chrisem McQuarrie, tym razem nad najnowszą częścią z serii Mission Impossible. Zacząłem produkcję tych filmów mając w planach to, aby każda część była realizowana przez innego reżysera. Chris to niesamowity filmowiec, który dostarczy wartkiej akcji i napięcia widowni na całym świecie, która właśnie tego spodziewa się w każdej kolejnej części Mission: Impossible.”

Tom Cruise

Podobał wam się Jack Reacher reżyserowany przez Christophera McQuarrie? Cieszycie się, że stanie za kamerą najnowszej części Mission Impossible? Podzielcie się wrażeniami!

Mission Impossible 5 powinien zadebiutować w 2015 roku. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)