Mission Impossible 5 film

Mission Impossible 5 filmMission Impossible 4, znany również pod tytułem Mission Impossible Ghost Protocol okazał się sukcesem. Zanotował sporą frekwencję kinową i z pewnością na to zasłużył: fabuła była dobra i wiele się działo. Studio Paramount planuje w przyszłości Mission Impossible 5.

Zwiastun filmu Mission Impossible 5

MI4 pierwotnie miał być ostatnim filmem z tej serii, gdzie Tom Cruise gra Ethana Hunta, a nowa postać grana przez Jeremy’ego Rennera przejmuje dowodzenie w zespole. Nie martwcie się jednak, od tamtego czasu nastąpiła zmiana planów:

„Uważam, że przekazanie pałeczki przez Ethana Hunta Jeremy’emu Rennerowi mogło być wcześniej planowane. Jednak w miarę rozwoju akcji film tak nam się spodobał, że odejście Ethana Hunta na emeryturę zostało odłożone gdzieś na bok. Tom Cruise nagle przypomniał sboei dlaczego tak bardzo kocha robić te filmy i pomyślał 'a może chcę zrobić jeszcze więcej?'.”

Aktor Simon Pegg

A zatem możemy być prawie pewni, że Tom Cruise i Simon Pegg powrócą. Byłoby świetnie gdyby Jeremy Renner ponownie znalazł się w obsadzie. Reżyser Brad Bird powiedział, że jest otwarty na powrót za kamerę, ale jest to mało prawdopodobne ponieważ 'zabawne w tej serii jest to, że za każdym razem zatrudniany jest do niej nowy reżyser, który ma odmienne podejście do tematu”.

Nie było jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia, ale Adam Goodman, dyrektor Paramount Film Group, powiedział, że najpierw planowane jest nakręcenie Top Gun 2, a dopiero później Mission Impossible 5.

Odwiedzajcie nasz serwis, a znajdziecie więcej informacji o filmie Mission Impossible 5.
:)