Map to the Stars film

Map to the stars filmKolejnym filmem Davida Cronenberga będzie prawdopodobnie Map to the Stars, dramat/komedia oparta na scenariuszu autorstwa Bruce’a Wagnera. Reżyser ujawnił, że prowadzi rozmowy z Robertem Pattinsonem i Viggo Mortensenem, których chciałby obsadzić w głównych rolach. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu Map to the Stars

Kilk słów od reżysera Davida Cronenberga na temat tego projektu:

„Można rzecz, że to film o Hollywood, ponieważ mamy tam agentów, aktorów i menedżerów, lecz nie jest to satyra w stylu 'Gracza'. Hollywood to świat jednocześnie uwodzicielski i odpychający, właśnie taka kombinacja sprawia, że odnosi się tam tak spektakularne sukcesy. Nie poprzestanę na utartych zwrotach i prostych sloganach, ponieważ sama kultura, jak również to co odkrywa ona w kulturze Zachodu i w świecie Zachodu, są bardzo złożone. Część nakręcę z pewnością w Los Angeles, a resztę na planach zdjęciowych w Toronto.”

Reżyser David Cronenberg

Film z Robertem Pattinsonem i Viggo Mortensenem, w reżyserii Davida Cronenberga? Cholera, z pewnością tego nie przegapię! Jestem też ciekaw kulis Hollywood widzianych oczami Davida Cronenberga.

Odwiedźcie nas wkrótce, powinniśmy mieć więcej szczegółów dotyczących Map To The Stars!
:)