Lobo film

Lobo filmZnacie Lobo? Zgadza się, to ten międzygalaktyczny łowca nagród/najemnik z uniwersum komiksowego DC. Warner Bros pragnie sprowadzić Lobo na wielki ekran. W serwisie Deadline widnieje informacja, że Bred Peyton został zatrudniony do napisania scenariuszu na potrzeby filmu akcji i prawdopodobnie stanie również za kamerą. Serwis IMDb podaje rok 2013 jako datę premiery dla tego filmu..

Zwiastun filmu Lobo

Spojrzenie na Lobo w animowanym serialu telewizyjnym Superman:


Fabuła:
„Ponad dwa metry wzrostu, niebieska skóra, niezniszczalny i potężnie umięśniony kosmita, który jeździ wypasionym motocyklem, ląduje na Ziemi w poszukiwaniu czwórki zbiegów siejących chaos wokół siebie i sprzymierza się z nastolatką z małego miasteczka w celu powstrzymania tych istot.”

Raczej nie jestem fanem Lobo: ten facet to wariat, prawdziwy szaleniec! z tej bestii można spokojnie zrobić niejednego antybohatera… będą musieli stworzyć porządny scenariusz jeżeli chcą odnieśćsukces kinowy. Miejmy nadzieję, że nie będą zbytnio polegali na elementach komediowych (Lobo jest nieco głupkowaty), aby sprawić, że postać będzie bardziej przyjazna.

Tak czy inaczej, więcej informacji o filmie Lobo znajdziecie w naszym serwisie jak tylko ujrzą światło dzienne!
:)