Labor Day film

Oto pierwsze spojrzenie na nadchodzący dramat Labor Day; scenariusz i reżyseria Jason Reitman (nakręcił takie filmy jak Juno i W Chmurach), gdzie w rolach głównych występują: Gattlin Griffith, Kate Winslet, Josh Brolin, Tobey Maguire, Dylan Minette, Brooke Smith, Clark Gregg i James Van Der Beek:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Film opowiada o 13-letnim Henrym Wheelerze (Gattlin Griffith), który z wielkim trudem pełni rolę pana domu i opiekuje się swą matką Adele (Kate Winslet) jednocześnie mierząc się z wyzwaniami okresu dorastania. Podczas zakupów na nadchodzący rok szkolny Henry i jego matka spotykają Franka Chambersa (Josh Brolin), człowieka niezwykle ujmującego, lecz jednocześnie potrzebującego pomocy, który przekonuje ich, aby zabrali go pod swój dach, a wkrótce potem okazuje się, że jest on zbiegiem z więzienia. Wydarzenia podczas tego długiego weekendu Święta Pracy ukształtują ich do końca ich życia.”

Kate Winslet wygląda na tym zdjęciu na kompletnie zagubioną, zdecydowanie wczuła się w graną przez siebie postać. Co za wspaniała aktorka!

Datę premiery filmu Labor Day zaplanowano na 31 stycznia 2014.
:)