Kronika 2 film

Kronika 2 film - kontynuacja filmu KronikaFilm science-fiction pod tytułem Kronika pojawił się w zasadzie znikąd. Nie był na początku moim faworytem, ale jak tylko zobaczyłem pierwszy zwiastun od razu zostałem fanem. Końcowy efekt okazał się świetny: bardzo prawdziwe postacie i historia z elementem zaskoczenia. Nie tylko mi się podobał: jego budżet wyniósł zadlediwe 12 milionów dolarów, a dochód przekroczył już 123 miliony. A skoro zakończenie filmu pozostawia furtkę na stworzenie kontynuacji, studio Fox bardzo chętnie stworzy film Kronika 2.

Zwiastun filmu Kronika 2

Nie jest pewne czy reżyser Josh Trank powróci przy okazji drugiej części (jest teraz zajętym czałowiekiem po sukcesie odniesionym dzięki pierwszej Kronice). Niemniej jednak Max Landis, który współtworzył scenariusz do pierwszej części, został zatrudniony aby napisać fabułę na potrzeby kontynuacji.

Max Landis ujawnił kilka szczegółów dotyczących fabuły filmu Kronika 2:

„Auta wyrzucane w powietrze w Seattle z pewnością robią wrażenie. Widzieliście te wszystkie helikoptery. Świat się zmienił. To koniec Kroniki. Wszystko od teraz będzie inne. Nie mogą już zatuszować tego co się stało.
[…]
Uwielbiałem Matta, i naprawdę mu współczułem ponieważ rozumiem jak jest emocjonalnie leniwy i tak naprawdę nie robi tego co robie. Dlatego w filmie Kronika 2 przejdzie przez piekło.”

Scenarzysta Max Landis

Max Landis powiedział również, że Kronika 2 będzie opowiadała o pierwszym „superłotrze”. A zatem – czy Matt, niespodziewany bohater pierwswzego filmu, przejdzie na ciemną stronę? Czy Andrew powróci zza grobu? A może Steve wypełznie ze swojej trumny? A może jakiś inny, nowy czarny charakter stanie naprzeciw Matta? Jakieś pomysły?

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji o filmi Kronika 2!
:)