Killing Season film

Killing Season to najnowszy thriller w reżyserii Marka Stevena Johnsona (nakręcił pierwszą część filmu Ghost Rider), na podstawie scenariusza autorstwa Evana Dauherty. To opowieść o dwóch weteranach wojny w Bośni, jeden Amerykanin, którego gra Robetrt De Niro, oraz jeden Serb, w postać którego wciela się John Travolta – dochodzi między nimi do starcia na dzikich zboczach Apallachów. Oprócz De Niro i Travolty w obsadzie znaleźli się również Milo Ventimiglia i Elizabeth Olin. Film znajduje się obecnie w fazie poprodukcji, powinien zadebiutować w 2013 roku.

Zwiastun filmu Killing Season

Poniżej znajdziecie dwa oficjalne plakaty zwiastujące film Killing Season:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Akcja filmu osadzona jest w Górach Smoky, gdzie amerykański weteran wojenny (Robert De Niro) zamieszkuje w odciętym od świata szałasie. Pewnego dnia odwiedza go europejski turysta (John Travolta) i między tą dwójką rodzi się niezwykła przyjaźń. Jednak tak naprawdę ten gość okazuje się byłym serbskim żołnierzem pragnącym zemsty. Dochodzi do pełnej napięcia konfrontacji na tle najbardziej surowego amerykańskiego krajobrazu, która potwierdza stare powiedzenie: pojedynek jeden na jednego jest najstarszą formą wojny.”

Sądząc po opisie fabuły wygląda na to, że będzie to film pełen testosteronu z męską walką na śmierć i życie. Bardzo chętnie obejrzę Killing Season: film, w którym grają Robert De Niro i John Travolta musi być przecież świetny!

Już wkrótce przedstawimy kolejne informacje na temat filmu Killing Season!
:)