Kick-Ass 2 oficjalne streszczenie fabuły

Ujawniono oficjalne streszczenie fabuły filmu Kick-Ass 2:

Zwiastun filmu Kick-Ass 2

Fabuła:
Kick-Ass, Hit Girl i Red Mist powracają w kontynuacji hitu z 2010 roku: Kick Ass 2. Po tym jak szalona odwaga Kick-Assa (Aaron Taylor-Johnson) staje się inspiracją dla fali samozwańczych mścicieli dowodzonych przez pułkownika Stars and Stripes (Jim Carrey), nasz bohater przyłącza się do nich na patrolu. Gdy w pościg za amatorami rusza Red Mist (Christopher Mintz-Plasse)- odrodzony jako Mother F%&*^r — tylko władająca ostrzem Hit Girl (Chloë Grace Moretz) może ich ocalić.

Gdy ostatnio widzieliśmy zabójczynię Hit Girl i młodego mściciela Kick-Ass, próbowali prowadzić życie normalnych nastolatków Mindy i Dave’a. Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego i bez perspektyw, Dave postanawia założyć wraz z Mindy pierwszy zespół superbohaterów. Niestety Mindy zostaje nakryta gdy zmienia się w Hit Girl i zostaje zmuszona do odejścia – musi sama sprostać przerażającemu światu wrednych licealistek. Dave, który nie ma się już do kogo zwrócić, łączy siły z grupą Justice Forever, dowodzoną przez odrodzonego byłego mafiosa, zwanego pułkownikiem Stars and Stripes.

Gdy zaczynają wprowadzać zmiany na ulicach, pierwszy super-łotr, Mother F%&*^r, powołuje swoją złowieszczą ligę i układa plan zemsty na Kick-Ass i Hit Girl za to, co zrobili jego ojcu. Jednak w tym planie tkwi pewien problem: Gdy zadzierasz z jednym członkiem Justice Forever, zadzierasz z nimi wszystkimi.

Założę się, że Kick-Ass 2 będzie prawdziwą ucztą dla fanów kina akcji! Nie mogę się już doczekać!
:)