Jupiter Ascending film

Channing Tatum i Mila Kunis zostali zauważeni przez Just Jared na planie filmu Jupiter Ascending, nadchodzącego widowiska science-fiction; scenariusz i reżyseria Andy Wachowski i Lana Wachowski:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Jupiter Jones to pechowa rosyjska imigrantka zajmująca się czyszczeniem toalet. Spotyka, Caine’a międzygalaktycznego wojownika wysłanego przez Królową Wszechświata, aby zabił Jupiter. Caine wyjaśnia rosjance, że w dniu jej narodzin gwiazdy wskazały pewne niezwykłe wydarzenie, a jej kod DNA może sprawić, że stanie się ona kolejną władczynią wszechświata.”

Fabuła wygląda jakby stworzyli ją ludzie odpowiedzialni za Doctor Who, albo też Autostopem Przez Galaktykę! Ciekawe jaki będzie zatem końcowy efekt!

Obsada:
– Mila Kunis jako Jupiter Jones, woźna o tych samych genetycznych cechach co Królowa Wszechświata – stanowi przez to zagrożenie dla jej panowania.
– Channing Tatum jako Caine, genetycznie zmodyfikowany łowca i były żołnierz. Caine to odrzutek genetyczny, pół-albinos posiadający DNA człowieka i wilka.
– Sean Bean jako Stinger, „postać podobna do Hana Soloa”.
– David Ajala jako Ibis, przywódca cyber-łowców ścigających Jupiter i Caine’a.
– Eddie Redmayne
– Tuppence Middleton
– Terry Gilliam

Czy Caine dostanie w tym filmie latające buty? A gdybyś Ty mógł wybrać, to wolałbyś latające buty, czy latającą deskę niczym ta, którą miał Marty McFly?

Datę premiery filmu Jupiter Ascending wyznaczono na 25 lipca 2014 roku.
:)