Jason Statham Safe

Spójrzcie na nowy plakat z filmu Safe, nadchodzącego thrillera akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej:

Zwiastun filmu Safe

SAFE

Ona ma kod. On jest kluczem.

A oto zwiastun filmu Safe, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


SAFE
Fabuła:
„Drugorzędny zawodnik MMA Luke Wright (Jason Statham) wiedzie drętwy żywot pełen ciągłych bójek i zmian ochraniaczy na zęby… aż do dnia gdy partaczy ustawioną walkę. Rosyjska mafia postanawia zrobić z niego przykład, a więc mordują całą jego rodzinę i niszczą całe jego życie zostawiając go na ulicach Nowego Jorku całkowicie zdruzgotanego, z wszechogarniającym poczuciem winy i dręczonego tym, że zawsze będzie obserwowany, a każdy kto będzie miał z nim do czynienia – zginie.
Leczy gdy widzi przerażoną dwunastoletnią dziewczynkę Mei (Catherine Chan) ściganą przez tych samych gangsterów którzy zabili mu żaonę, Luke natychmiast podejmuje działanie… i wplątuje się w sam środek wojny o wysoką stawkę. Odkrywa, że Mei nie jest zwykłą dziewczynką, lecz osieroconym geniuszem matematycznym zmuszanym przez Triadę do pracy w charakterze 'księgowej'. Dowiaduje się, że w pamięci przechowuje bezcenny kod cyfrowy, za który Triady, rosyjska mafia i skorumpowani policjanci gotowi są zabić.
Luke ma świadomość, że jest jedynym człowiekiem, któremu Mei może ufać, przedziera się zatem przez brutalne podziemie miasta aby ocalić życie niewinnej dziewczynki… a może nawet odkupić swoje własne.”

Film Safe wejdzie na ekrany kin 27 kwietnia 2012 roku.
:)