Jak Wytresować Smoka 2 zwiastun

Dotarliśmy do pierwszego teaserowego zwiastunu filmu Jak Wytresować Smoka 2, nadchodzącej animacji ze studia Dreamworks, możecie zobaczyć ją poniżej:

Jak Wytresować Smoka 2 – reżyseria Dean Deblois


JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2
Fabuła:
„Druga część epickiej trylogii Jak Wytresować Smoka ponownie przedstawi losy Hiccupa (Jay Baruchel) i Toothlessa, tym razem pięć lat później. Gdy Astrid (America ferrera), Snoutlout (Jonah Hill) i reszta grupy uczestniczą w wyścigach smoków (nowym ulubionym sporcie kontaktowym na wyspie), nierozłączna para przemierza przestworza i poznaje nieodkryte krainy i nowe światy. Gdy jedna z ich przygód prowadzi do odkrycia tajemniczej lodowej jaskini będącej domem dla setek dzikich smoków i pewnego Smoczego Jeźdźca, dwójka przyjaciół wplątuje się w sam środek bitwy o utrzymanie pokoju.
Hiccup i Toothless poprowadzą setki bohaterskich smoków podczas obrony Smoczej Góry, walcząc z ogromną armią Łowców Smoków i ich machin wojennych pod wodzą Drago Bloodfista.”

Teraz gdy Hiccup jest już dorosły, możemy spodziewać się nie lada przygody: zapowiada się, że druga część będzie jeszcze lepsza niż pierwsza!

Co sądzisz o tym pierwszym zwiastunie Jak Wytresować Smoka 2? Założę się, że masz własnego smoka i przemierzasz na nim przestworza… Podziel się wrażeniami!

Film wejdzie na ekrany kin 20 czerwca 2014 roku.
:)