Jack Reynor Transformers 4

Reżyser Michael Bay ogłosił na swojej stronie, że aktor Jack Reynor, którego widzicie powyżej, dołączy do obsady w Transformers 4 i zagra główną rolę:

„Przed chwilą zatrudniłem świetnego nowego aktora do filmu Transformers 4, zagra on razem z Markiem Wahlbergiem. Jack Reynor to dzieciak z Irlandii, który przybył do Ameryki z 30 dolcami w kieszeni. To dość odważne. Kto porywa się na coś takiego? Zauważyłem go w świetnym, irlandzkim filmie zatytułowanym WHAT RICHARD DID. Ten dzieciak jest niesamowity.
Transformers 4 to nie jest odgrzewanie starego kotleta. Takie określenie krąży od jakiegoś czasu w sieci. Akcja filmu rozpocznie się dokładnie 4 lata po wojnie w Chicago. Historia zostanie przeniesiona w naturalny sposób i szybko zrozumiecie dlaczego całkowicie zmieniliśmy obsadę. Ta część Transformers będzie całkiem inna od trzech poprzednich. Rozpoczynamy nową trylogię.”

Reżyser Michael Bay

Wygląda tak nudno jak Shia Labeouf! Wygląda na to, że nie chcą w głównej roli obsadzać kogoś zbyt przystojnego, dzięki temu zwykli faceci idący do kina mają szansę identyfikować się z bohaterem na ekranie.

Datę premiery filmu Transformers 4 wyznaczono na 27 czerwca 2014 roku.
:)