Iron Man 3 oficjalne streszczenie fabuły

Iron Man 3 filmMamy dla was streszczenie fabuły filmu Iron Man 3, nadchodzącej kontynuacji przygód znanego superbohatera w reżyserii Shane’a Blacka, na podstawie scenariusza, który stworzył wspólnie z Drew Pearce’em:

Zwiastun filmu Iron Man 3

Fabuła:
„Iron Man 3 z Marvel Studios postawi przemądrzałego, lecz genialnego, przemysłowca Tony’ego Starka/Iron Mana naprzeciw wrogowi, którego zasięg nie ma granic. Gdy świat Starka obraca się w ruinę z ręki wspomnianego wroga, postanawia odnaleźć odpowiedzialne za to osoby. W tej pogoni będzie sprawdzany na każdym kroku. Stark, przyparty do muru, będzie mógł przetrwać tylko dzięki swoim urządzeniom, musi polegać na swoim geniuszu i instykncie, aby ochronić najbliższych. Stając do walki odryje odpowiedź na pytanie, które od dawna go nurtuje: czy to człowiek tworzy kostium, czyodwrotnie?”

Aktor Robert Downey Jr. wciela się ponownie rolę Tony’ego Starka, czyli Iron Mana. W obsadzie filmu Iron Man 3 znaleźli się również: Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale with Jon Favreau i Ben Kingsley.

To streszczenie nie podaje imienia łotra. Jednak słyszałem, że będzie to Mandarin grany przez Bena Kingsleya.

Datę premiery filmu Iron Man 3 zapowiedziano na 3 maja 2013 roku.
:)