Invertigo film

Invertigo film w reżyserii DJ CarusoInvertigo to nowy thriller science-fiction w reżyserii D.J. Caruso (nakręcił Jestem Numerem Cztery, oraz Eagle Eye) dla Sony Pictures. Film oparty jest na scenariuszu autorstwa Ehrena Krugera i Bradleya Crampa. Opowieść o tym jak dokonuje się odwrócenie grawitacji, które zagraża istnieniu naszej ukochanej planety. Premierę Invertigo zaplanowano na 7 marca 2014 roku. Oto oficjalny opis fabuły:

Zwiastun filmu Invertigo

Fabuła:
„Zaginiona sonda kosmiczna z NASA rozbija się w Nowym Jorku, najwyraźniej wskutek działania ‚ciemnej energii’, która napędza rozszerzanie się wszechświata. Naukowa ciekawość szybko przeradza się w tragedię o niewyobrażalnych rozmiarach, gdy grawitacja Ziemi zostaje zaburzona, a następnie odwrócona co sprawia, że drapacze chmur i mosty zostają wyrwane z ziemi, aby później spaść z nieba. Zespół dowodzony przez Biuro Zarządzania Kryzysowego jest zmuszony do wykonania desperackiej misji w głębi odwróconego do góry nogami Manhattanu, w nadziei na ocalenie istnienia planety.”

Opowieść o czymś takim jak odwrócona grawitacja jest oczywiście przesadą. Jednak stwarza to okazję do niezłej zabawy, więc nie ignorujmy tak trywialnych spraw jak prawa fizyki!

Więcej szczegółów o filmie Invertigo już wkrótce.
:)