Into The Woods film

Reżyser Rob Marshall pracuje nad filmem Into The Woods, komedią fantasy produkowaną przez studio Disney. Film oparty jest na broadwayowskim musicalu o tym samym tytule, autorstwa Jamesa Lapine i Stephena Sondheima. W rolach głównych występują Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine, Johnny Depp, oraz Lilla Crawford. Spójrzcie na logo promujące film:

Oto pierwsze ujęcie Meryl Streep w roli wiedźmy:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Into The Woods – Meryl Streep zapuszcza się w las grając wiedźmę chcącą odwrócić klątwę, która pozbawiła ją urody.

Oto oficjalny zarys fabuły:

Fabuła:
„Into the Woods to współczesna wersja uznanych Baśni Braci Grimm, łączy w sobie wątki z kilku historii i ukazuje konsekwencje życzeń i wypraw kilku bohaterów. Ten pełen humoru i wzruszeń musical ma w sobie odniesienia do Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Jasia i Magicznej Fasolki, oraz Roszpunki – wszystkie połączone są w oryginalną opowieść z piekarzem, jego żoną i ich pragnieniem założenia rodziny, oraz ich zmagań z wiedźmą, która rzuciła na nich klątwę.”

Informacje o obsadzie:
– Meryl Streep jako wiedźma
– Emily Blunt jako żona piekarza
– James Corden gra piekarza
– Anna Kendrick gra Kopciuszka
– Chris Pine gra Księcia Kopciuszka
– Johnny Depp gra złego wilka
– oraz Lilla Crawford, która wciela się w Czerwonego Kapturka

Ledwo rozpoznałem Meryl Streep pod tym makijażem! Nie mogę się doczekać jej roli wiedźmy, jestem pewien że będzie świetna! Ponadto gra tu też Johnny Depp, więc film na pewno trzeba zobaczyć!

Datę premiery filmu Into The Woods wyznaczono na 25 grudnia 2014 roku.
:)