Interstellar film

Reżyser Christopher Nolan pracuje aktualnie nad nowym filmem science-fiction w Alberta w Kanadzie. Nosi on tytuł Interstellar. W rolach głównych występują Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, John Lithgow, Casey Affleck, Wes Bentley, Mackenzie Foy, Timothée Chalamet, David Oyelowo, Ellen Burstyn i Michael Caine. Oto oficjalny zarys fabuły filmu Interstellar:

Fabuła:
„Film opowiada o przygodach grupy podróżników, którzy wykorzystują nowo odkrytą dziurę do przekroczenia limitacji podróży kosmicznych i pokonywania ogromnych odległości w podróży międzygalaktycznej.”

Słyszałem, że Kip Thorne, jeden z najlepszych ekspertów z dziedziny astrofizycznego wpływu teorii względności Einsteina, pracuje przy filmie jako konsultant. Czy to oznacza, że będzie to ciężki film science-fiction? Nie sądzę, skoro z projektem związany jest Christopher Nolan… wydaje mi się, że będzie to po prostu kawałek dobrej rozrywki, oparty na niesamowicie pokręconej teorii naukowej.

Biorąc pod uwagę imponującą obsadę, wątpię czy Interstellar będzie operą w kosmosie, raczej filmem o postaciach, podróży kosmicznej, a może również podróży w czasie (tylko spekulujemy).

Data premiery Interstellar została wyznaczona na 7 listopada 2014.

Odwiedzajcie nas, a uzyskacie więcej informacji o filmie Interstellar.
:)