Inferno film

Green Inferno film, którego scenarzystą i reżyserem jest Eli RothKanibale wracają na wielki ekran! Tak jest, Eli Roth pracuje nad The Green Inferno, nowym horrorem opowiadającym o kanibalizmie w peruwiańskiej dżungli. Film oparty jest na scenariuszu, który napisali wspólnie Eli Roth i Guillermo Amoedo. Tytuł to tak naprawdę ukłon w stronę filmu Cannibal Holocaust 2: The Green Inferno był tak naprawdę drugim tytułem horroru z 1988 roku znanego jako Cannibal Holocaust II. Zdjęcia powinny rozpocząć się jesienią 2012 roku w Peru i Chile, a więc efekt końcowy ujrzymy zapewne pod koniec 2013 lub w 2014.

Zwiastun filmu Green Inferno

Fabuła:
„Film opowiada o idealistycznym studencie i grupie naiwnych dobroczyńców, którzy rozbijają się samolotem w peruwiańskiej dżungli i zostają porwani przez kanibalistyczne plemię rdzennych Amerykanów.”

Wygląda na to, że Green Inferno Eli Rotha będzie kolejnym filmem przedstawiającym amerykańskich tubylców jako złych, niecywilizowanych ludzi… Czy będzie tak samo kontrowersyjny jak filmy Cannibal Holocaust i Apocalypto Mela Gibsona?

Tak czy inaczej, odwiedzajcie naszą stronę, a podamy wam najświeższe informacje odnośnie The Green Inferno.
:)