Incredible Burt Wonderstone film

Jim Carrey i Steve Carell w rolach dwóch rywalizujących ze sobą magików w filmie The Incredible Burt Wonderstone, najnowszej komedii w reżyserii Dona Scardino. To opowieść o iluzjoniście z Las Vegas imieniem Burt Wonderstone (Steve Carell), który próbuje nawiązać ponowną współpracę ze swoim byłym partnerem, Antonem Lovecraft (Steve Buscemi), aby stawić czoła niebezpiecznemu ulicznemu iluzjoniście Steve’owi Grayowi (Jim Carrey). Film powinien zadebiutować w kinach w 2013 roku.

Zwiastun filmu Incredible Burt Wonderstone

Spójrzcie na zdjęcia z planu filmu The Incredible Burt Wonderstone:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Burt Wonderstone (Steve Carell) i Anton Lovecraft (Stve Buscemi) to uznany duet magików z Las Vegas. Ich współpraca kończy się gdy Anton doznaje urazu z winy Burta podczas występu, po czym wyrusza na Daleki Wschód, aby nauczać magii. Gdy Burt zostaje przyćmiony przez ulicznego iluzjonistę Steve’a Graya (Jim Carrey), musi przekonać Antona aby wrócił i pomógł mu odzyskać utraconą pozycję.”

Steve Carell i Jim Carrey razem w jednej komedii: na pewno tego nie przegapię! Założę się, że będziemy śmiać się jak szaleni.

Tak czy inaczej, odwiedzajcie nasz serwis, aby uzyskać więcej informacji na temat filmu The Incredible Burt Wonderstone!
:)
1