Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia zwiastun filmu

Aktorka Jennifer Lawrence powraca jako Katniss w filmie Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia, oto pierwszy oficjalny zwiastun wyczekiwanej drugiej części kinowego hitu:

Film Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia


IGRZYSKA ŚMIERCI 2: W PIERŚCIENIU OGNIA

Każda rewolucja zaczyna się od iskry.

Fabuła:
„Film Igrzyska Śmierci 2 rozpoczyna się w momencie gdy Katniss Everdeen powraca do domu po wygranej w 74 edycji Igrzysk Śmierci wraz z Petą Mellarkiem. Wygrana oznacza, że muszą oni zostawić rodziny, przyjaciół i udać się w triumfalną podróż po wszystkich dystryktach. Po drodze Katniss zaczyna wyczuwać, że rodzi się bunt, jednak Stolica nadal sprawuje kontrolę, a prezydent Snow przygotowuje 75 Igrzyska Śmierci (tzw. The Quarter Quell) – te zawody mogą odmienić Panem na zawsze.”

Nie ma materiału z igrzysk, jednak ten zwiastun filmu Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia bardzo mnie zainteresował! Nie mogę się już doczekać!

Film reżyseruje Francis Lawrence. Oprócz Jennifer Lawrence w obsadzie znaleźli się również: Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Lenny Kravitz, Elizabeth Banks, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Toby Jones, Willow Shields, Phillip Seymour Hoffman, Sam Claflin, Jena Malone, Lynn Cohen, Meta Golding, Amanda Plummer i Jeffrey Wright. Datę premiery filmu Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia wyznaczono na 22 listopada 2013 roku.
:)