Hummingbird film

Reżyser Steven Knight pracuje nad Hummingbird, nowym thrillerem opartym na scenariuszu, który sam stworzył. W filmie gra Jason Statham, wcielający się w postać weterana wojennego, który stał się londyńczykiem z wyższych sfer, a teraz musi powrócić do swej brutalnej przeszłości po tym, jak zamordowano jego partnerkę. Datę premiery filmu Hummingbird zaplanowano na 15 marca 2013 roku.

Zwiastun filmu Hummingbird

Oto oficjalne ujęcie Jasona Stathama w filmie Hummingbird:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)
Fabuła:
„Od czasu gdy jego jednostka została rozerwana na strzępy przez ostrzał artyleryjski w Afganistanie, Joey Jones (Jason Statham) żył na ulicach Londynu próbując zapomnieć o przeszłości i unikając kłopotów. Uciekając przed bezwględnym gangiem włamuje się do mieszkania bogatego człowieka w Convent Garden i przyjmuje jego arystokracką tożsamość. Gdy Joey zamierza wyprostować sprawy ze swoimi przyjaciółmi i sponsorką Siostrą Cristiną, jego ciężarna partnerka zostaje znaleziona martwa w rzece. Teraz Joey musi wykorzystać swe kontakty w chińskiej mafii, aby odnaleźć sprawcę i nie cofnie się przed niczym, zanim sprawiedliwości nie stanie się za dość.”

Dobry thriller o złamanym człowieku z trudną przeszłością, walczącym o to co słuszne, nawet jeżeli ma to oznaczać zdradzenie własnych zasad. Aktor Jason Statham z pewnością pasuje do tej roli! Jestem pewien, że po raz kolejny zobaczymy jego kunszt aktorski w akcji.

Już wkrótce kolejne informacje o filmie Hummingbird.
:)