Hercules The Legend Begins zwiastun filmu

Spójrzmy na pierwszy oficjalny zwiastun filmu Hercules The Legend Begins, czyli Hercules 3D, nadchodzącego przygodowego filmu akcji, w którym Kellan Lutz wciela się w postać syna Zeusa i śmiertelniczki Alkmeny:


HERCULES THE LEGEND BEGINS
Fabuła:
„Starożytna Grecja, rok 1200 przed Chrystusem, królowa zakochuje się w Zeusie i rodzi syna, który w przyszłości ma obalić tyrańskie rządy króla i przywrócić pokój na Ziemi. Jednakże książę ten, Herkules, nie wie nic o swym prawdziwym pochodzeniu, ani o swym przeznaczeniu. Pragnie tylko jednego: miłości Hebe, księżniczki Krety, która została obiecana jego własnemu bratu. Gdy Herkules dowiaduje się o swym wyższym powołaniu, musi wybrać: uciec ze swą prawdziwą miłością, lub wypełnić przeznaczenie i stać się największym herosem tej epoki. Ten epicki film pełen akcji opowiada nieznane aspekty historii jednego z najwspanialszych mitów – to opowieść o miłości, poświęceniu i sile ludzkiego ducha.”

Początek zwiastunu wygląda trochę jak zwiastun gry video, ale ogólnie zapowiada się dobrze. Ma nawet szansę przyćmić nadchodzący film o Herkulesie, w którym wystąpi Dwayne Johnson!

Oprócz Kellana Lutza w obsadzie znaleźli się również: Scott Adkins, Liam McIntyre, Liam Garrigan, Johnathon Schaech, Roxanne McKee, Gaia Weiss i Rade Serbedzija.

Film wejdzie na ekrany kin w 2014 roku.
:)